Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca klienta HoReCa Cash&Carry

Selgros Cash&Carry

Gdańsk

87 dni temu

POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY W GDAŃSKU NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: Doradca Klienta HoReCa Cash&Carry
Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie i rozwój poziomu zakupów u aktualnych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych,
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w stosunku do jej klientów i kooperantów,
  • Prezentacja oferty firmy zgodna ze standardami firmy,
  • Realizacja planów sprzedaży krótko i długo terminowych,
  • Profesjonalna obsługa klientów, mająca cechy partnerstwa biznesowego,
  • Praca w biurze na hali sprzedaży, kontakt telefoniczny z klientem, spotkania handlowe z klientami na terenie hali sprzedaży.
Wymagania
  • Minimum wykształcenie średnie,
  • Doświadczenie w sprzedaży artykułów FMCG,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Umiejętności analityczne,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS OFFICE),
  • Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid),
  • Zaangażowanie i motywacja do osiągania jak najwyższych standardów w pracy,
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego

Aplikacje z dopiskiem w tytule maila / na kopercie: Doradca Klienta HoReCa Cash&Carry

Drogi Kandydacie/Kandydatko, skontaktujemy się z Tobą, jeśli Twoja aplikacja zostanie uwzględniona w prowadzonym przez nas procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że jesteśmy administratorami tych danych, które zostały w formie CV przesłane bezpośrednio do nas, na adres wskazany w tym ogłoszeniu.