Najnowsze oferty pracy

  • Kasjer / Dysponent

    Bank Spółdzielczy w Karczewie   Karczew    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Bieżąca obsługa Klientów, Sprzedaż produktów i usług bankowych, Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie trwałych relacji, Przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych, Obsługa międzynarodowych i krajowych przekazów pieniężnych w ramach sieci WESTERN UNION,...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Kasjer bankowy Kraków
Doradca Klienta Indywidualnego

mBank S.A.
Kraków
praca stacjonarna
2157 dni temu

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: RKO/172/1217

Główne zadania:
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla Klientów indywidualnych (konta, kredyty, depozyty)
  • obsługa kasowo - dysponencka
  • edukowanie Klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych
  • budowanie pozycji rynkowej mBanku
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki w obszarze bankowości i finansów)
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów
  • znajomość technik sprzedaży
  • znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • biegła obsługa komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)
Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych dla klientów indywidualnych
  • znajomość/zainteresowanie obszarem rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji ekonomicznej, makroekonomii
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakty, a do tego systematyczną i dynamiczną - zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki wachlarz szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego w jednym z najlepszych banków w Polsce
  • atrakcyjny system wynagradzania i pakiet socjalny

Administrator danych: mBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 18, dalej nazywany „Bankiem”(dane rejestrowe: Nr KRS 0000025237, wpis do Rejestru Przedsiębiorców Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, NIP: 526-021-50-88,
według stanu na dzień 01.01.2018 r. kapitał zakładowy mBanku S.A. (w całości wpłacony) wynosi 169.248.488 złotych jest administratorem Pani/Pana danych osobowych i będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe podane w aplikacji i kwestionariuszu aplikacyjnym dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Informujemy, że podanie danych osobowych w aplikacji i kwestionariuszu aplikacyjnym, którego zakres wynika z przepisów Kodeksu pracy oraz przepisów szczególnych związanych z zatrudnieniem, jest dobrowolne, choć niezbędne i jako takie jest warunkiem udziału w procesie rekrutacji, a odmowa podania danych uniemożliwia dalszy udział w procesie rekrutacji. W przypadku podania przez Panią/Pana szerszego zakresu informacji niż wynikający z kwestionariusza aplikacyjnego, Bank będzie przetwarzał takie informacje tylko jeśli wyrazi Pani/Pan dodatkową zgodę na przetwarzanie takich danych osobowych. W takim przypadku, ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie odwołać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą skrzynki pocztowej: RODOdlapracowników@mbank.pl dostępnej ze strony www.mbank/kariera/rodo (dotyczy kandydatów do pracy, byłych pracowników i współpracowników). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny dla celów procesu rekrutacyjnego oraz jego badania, po upływie którego dane zostaną trwale usunięte, chyba że wyrazi Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, w takim wypadku Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 3 lat.

Bank w celu związanym z prowadzeniem rekrutacji może przekazać Pani/Pana dane osobowe następującym podmiotom: placówkom partnerskim mBank SA (link), spółkom z Grupy mBank: mLeasing SA, mFactoring SA, mBank Hipoteczny SA, mCorporate Finance, mFinanse SA, Falest Investments SA. oraz pracownikom firm outsourcingowym Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o. i Randstad Services APO Sp. Z o.o. S.K. i partnerowi przeprowadzającemu badanie procesu rekrutacyjnego - Great Digital Magdalena Pawlak-Dobrzańska.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia dostarczonych przez Pana/Panią danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych osobowych. W celu realizacji powyższych uprawnień, należy skontaktować się z Inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: Inspektorochronydanychosobowych@mbank.pl.