Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Doradca Klienta Mikroprzedsiębiorcy

Expander Advisors Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa i okolice
praca stacjonarna
4121 dni temu

Ogłoszenie numer: 260102, z dnia 2013-02-05

Jesteśmy największą w Polsce firmą Niezależnego Doradztwa Finansowego. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani Doradcy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych. Naszym kapitałem są ludzie. Inwestu­jemy w swoich pracowników, ponieważ zależy nam na zapewnieniu jak najwyższej jakości obsługi.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa i okolice

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie i kompleksową obsługę klientów
  • doradztwo finansowe i długofalowe budowanie relacji z klientami
  • sprzedaż produktów skierowanych do przedsiębiorstw z segmentu MIKRO
  • realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: bankowość, finanse, ekonomia)
  • min. roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze Klienta z sektora MIKRO, a także w sprzedaży produktów kredytowych
  • praktyczna znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw (mile widziane)
  • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
  • umiejętność budowania długofalowych relacji
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • nastawienie na realizację celów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność
  •  umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kat. B (czynnego)

Oferujemy

  • współpracę na podstawie umową o pracę na czas określony
  • bogaty program szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • możliwość uczestniczenie w dynamicznym rozwoju linii biznesowej, skierowanej do Klientów z sektora Mikro-przedsiębiorstw
  • ciekawą pracę w dynamicznym i młodym zespole profesjonalistów
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop oraz dostęp do samochodu służbowego)

Poznaj

Expander

Expander. Kredyty to nasza bajka

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich klientów na każdym etapie ich życia.

Firmę Expander tworzą ludzie, którzy lubią swoją pracę. Spełniamy marzenia klientów i robimy to dobrze.