Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca Klienta MSP

Easy-Finance
Poznań
praca stacjonarna
4699 dni temu

Easy-Finance to Niezależny Ekspert Finansowy w pozyskiwaniu finansowania dla Firm i osób fizycznych...skupiającym oferty 35 banków!!!

Stawiamy na jakość...i profesjonalizm!!!

Od 10-ściu lat budujemy markę Firmy...

Jeśli chcesz należeć do ambitnego, profesjonalnego Zespołu..chcesz posiąść wiedzę z zakresu ekonomii, finansów , prawa i podnosić swoje kwalifikacje to idealne miejsce pracy dla Ciebie!!!

Stawiamy na nasz rozwój i naszych Klientów!!!

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji
  • Kontynuowanie współpracy z dotychczasowymi Klientami Easy-Finance
  • Ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstw
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy oraz banków współpracujących
  • Profesjonalna obsługa Klientów.
Wymagania:
  • Wykształcenie min średnie.
  • Co najmniej 2 -letni na podobnym stanowisku.
  • Znajomość ofert banków dla Klientów MSP .
  • Znajomość ofert kredytów mieszkaniowych dla osób fizycznych.
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • Znajomość analizy ekonomiczno-finansowej.
  • Dynamizm i konsekwencja w realizacji planów sprzedażowych.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dyspozycyjność.
  • Odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim.
  • Szeroki pakiet socjalny , w tym ubezpieczenie w prywatnej służbie zdrowia.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny , w tym wysokie premie od sprzedaży.