Doradca Klienta Serwisowego

Bołtowicz Sp. j.

Warszawa - Ursynów

49 dni temu

Ogłoszenie numer: 3534102, z dnia 2020-08-07

Firma Bołtowicz Autoryzowany Serwis Samochodów Mazda, Alfa Romeo, Fiat poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Ursynów

Opis stanowiska

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów osobowych i dostawczych
  • Przestrzeganie procedur Producentów
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientem
  • Obsługa Klienta indywidualnego i biznesowego

Wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Wykształcenie kierunkowe samochodowe będzie dodatkowym atutem
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw

Oferujemy

  • Pakiet szkoleń
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Umowę o pracę na cały etat
  • Premię uzależnioną od sprzedaży produktów serwisowych
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnym zespole
  • Pracę w wygodnej lokalizacji- blisko stacji metra
Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy
Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Praca Doradca Serwisowy