Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta

SaySpeak
Kraków
praca stacjonarna
5114 dni temu

Ogłoszenie numer: 102836, z dnia 2010-06-15

SaySpeak

SaySpeak - Szkoła będąca liderem na polskim rynku w edukacji przez Internet, zatrudni ambitne, kreatywne osoby, chcące pracować w młodym, zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie, do biura w Krakowie w charakterze konsultanta klienta o usługach i produktach firmy.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż usług i produktów oferowanych przez firmę
  • Nawiązywanie i efektywne podtrzymywanie relacji z klientami
  • Telefoniczne i internetowe umawianie klientów szkoły

Wymagania

  • Praktyczne umiejętności korzystania z Internetu
  • Biegła znajomość obsługi programów i urządzeń biurowych
  • Komunikatywność, samodzielność
  • Predyspozycje handlowe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Miejsce zamieszkania - Kraków

Oferujemy

  • pracę w krakowskim biurze na pełny etat (od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 21.00)
  • umowę o dzieło (na początek)
  • godzinną stawkę plus tygodniowe premie