Zobacz więcej ofert pracy

Doradca klienta

VINDICO Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4778 dni temu

Prężnie rozwijająca się firma z branży prawno-finansowej poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Pozyskiwanie i sprzedaż usług prawno - finansowych w branży B2B.
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Wysoki poziom komunikatywności
  • Doświadczenie w branży prawnej, windykacyjnej i finansowej.
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Zdolności organizacyjne, wysokiej przedsiębiorczości
  • Prawo jazdy kat. B mile widziany własny samochód
Oferujemy:
  • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie plus prowizje i premie
  • Odpowiedzialne stanowisko
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym zespole
  • Praca w stabilnej i mądrze zarządzanej firmie
  • Regularne szkolenia z zakresu prawa i finansów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)