Zobacz więcej ofert pracy

DORADCA KLIENTA

DSA Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
4737 dni temu

Ogłoszenie numer: 150624, z dnia 2011-06-09

DSA Sp. z o. o. – Autoryzowany Przedstawiciel jednego z największych banków w Polsce, reprezentujący wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: W/DK

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na stoiskach bankowych
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Promocja produktów bankowych skierowanych do klienta indywidualnego
  • Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku banku
  • Obsługa klientów poprzez dobór najlepszej, dopasowanej do potrzeb klienta oferty

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej mile widziane
  • Zainteresowanie pracą z ludźmi i łatwość w nawiązywanie kontaktów
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • Profesjonalny system szkoleń i wdrożenie do pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pracę w miłej atmosferze i młodym, kreatywnym zespole