Doradca Klienta

Fundacja Aktywizacja

Szczecin

38 dni temu

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Od 1991 roku wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy, pomoc w przygotowaniu się i zdobyciu zatrudnienia.

Aktualnie prowadzimy projekt aktywizacji zawodowej i poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, a po okresie przygotowawczym, podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Szczecin

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Główny zakres obowiązków:
  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów Banku Pocztowego S.A. oraz produktów ubezpieczeniowych,
  • realizacja ustalonych planów sprzedażowych,
  • aktywne pozyskiwanie klientów w placówce pocztowej oraz poza jej terenem.
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego,
  • orzeczenia o niepełnosprawności,
  • obsługi komputera i pakietu MS Office na poziomie podstawowym,
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych i bankowych oraz znajomość lokalnego rynku usług mile widziana.
Naszym pracownikom oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • pensję zawsze na czas i premię,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,
  • zagwarantowane dodatki motywacyjne,
  • praca w firmie, która została laureatem konkursu Pracodawca Godny Zaufania w kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym,
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój,
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej, grupowego ubezpieczenia na życie.
Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO).  Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Poznaj

Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...
Praca Doradca Klienta (bankowość)