Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta

ATEM POLSKA SP. Z O.O.
Szczecin
praca stacjonarna
6990 dni temu

Ogłoszenie numer: 9582, z dnia 2005-04-13

ATEM POLSKA

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: realizację wyznaczonego poziomu sprzedaży w kanale D2D wśród klientów indywidualnych, aktywną obsługę klientów, opracowanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia umów z klientami indywidualnymi.

Wymagania

Wymagania: sumienność, odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie. Poszukujemy osób posiadających umiejętności interpersonalnych, nastawionych na realizację wyznaczonego przez firmę celu.Osoby uczące się lub studiujące mile widziane. SZUKAMY LUDZI NIE DYPLOMÓW !!! SZUKAMY WŁASNIE CIEBIE!!!

Oferujemy

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy: stabilne zatrudnienie, motywujący system wynagrodzeń, możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego.