Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Doradca Klientów Biznesowych

Autoryzowany Partner Kaspersky Lab Polska
Wrocław
praca stacjonarna
4298 dni temu

Ogłoszenie numer: 226239, z dnia 2012-08-08

Autoryzowany Partner Kaspersky Lab Polska.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • prowadzenie technicznych prezentacji u klientów
  • pozyskiwanie klientów biznesowych na terenie województw wielkopolskiego lub dolnośląskiego lub lubuskiego
  • dokumentowanie i raportowanie efektów pracy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do dalszego kształcenia i szkoleń
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Mile widziane aczkolwiek niekonieczne:

  • doświadczenie w sprzedaży lub wszelkich prezentacjach handlowych
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie informatyczne

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży
  • pracę w zgranym zespole
  • szkolenia zawodowe m.in. w centrali Kaspersky Lab Polska i siedzibie firmy pod Wrocławiem