Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
DORADCA KREDYTOWY DS. KREDYTÓW HIPOTECZNYCH

HIPOTEKA PLUS sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6154 dni temu

Ogłoszenie numer: 31620, z dnia 2007-07-23

HIPOTEKA PLUS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest spółką doradztwa kredytowego działającą na rynku ogólnopolskim. Stosując nowatorski system doradztwa kredytowego, wprowadzamy nową jakość w standardy doradztwa kredytowego.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za obsługę klientów w zakresie wyszukiwania ofert kredytów hipotecznych dostosowanych do potrzeb indywidualnych klientów.

Wymagania

Od naszych współpracowników oczekujemy: samodzielności i operatywności bardzo dobrej organizacji pracy chęci uczenia się i rozwijania swoich umiejętności Doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych lub innych produktów bankowych może być dodatkowym atutem.

Oferujemy

możliwość rozwoju osobistego poprzez cykl szkoleń oraz współpracę z profesjonalnie przeszkolonym zespołem możliwość pracy w dynamicznej firmie finansowej mającej ambicję stać się liderem w sprzedaży kredytów hipotecznych pracę w przyjaznym, młodym zespole możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy