Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy Specjalista w Centrum Obsługi Klienta

    IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    młodszy specjalista (junior)  umowa zlecenie
    14 dni
    Twój zakres obowiązków Posprzedażowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, Obsługa zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych od klientów, Przygotowanie, kompletowanie i dbałość o jakość dokumentacji leasingowej, Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ informacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Leasingowy

ING Lease (Polska) Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
1963 dni temu
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: AŚ/LEASE/11/2018
Aktualnie rozwijamy nowy kanał dystrybucji produktów leasingowych dedykowanych dealerom pojazdów nowych, jak i używanych. Jeżeli masz pasję motoryzacyjną oraz wiedzę finansową i chcesz uczestniczyć w rozwoju marki ING Lease w Polsce, szukamy właśnie Ciebie!

Twoje zadania:
  • Prowadzenie efektywnej sprzedaży produktów leasingowych w obszarze średnich i dużych firm w oparciu o własną akwizycję, współpracę z zewnętrznymi kanałami dystrybucji i jednostkami ING Banku,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i realizacja celów biznesowych,
  • Przygotowywanie transakcji dla nowych i istniejących klientów grupy kapitałowej ING,
  • Realizacja planu sprzedażowego.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5 lat doświadczenia w instytucji finansowej w zakresie obsługi klienta korporacyjnego (preferowana branża leasingowa), mile widziana znajomość lokalnego rynku leasingu,
  • Umiejętność szybkiego nawiązywania i budowania relacji biznesowych, umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Znajomość analizy finansowej, wiedzy z zakresu ekonomii i finansów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie intermediate,
  • Umiejętność budowania struktur finansowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Znajomość MS Office (Word, Excel),
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Umowę o współpracy na wyłączność (B2B)
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach sprzedaży