Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Medyczny - Sprzedawca

SPONDYLUS

Szczecin

96 dni temu

Ogłoszenie numer: 1964085, z dnia 2018-05-16

W związku z dynamicznym rozwojem, wiodąca firma medyczna ze Szczecina poszukuje pracownika
na stanowisko doradcy medycznego – sprzedawcy
w stacjonarnym punkcie zaopatrzenia rehabilitacyjnego pacjentów.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało wsparcie obsługi pacjentów / klientów w zakresie doboru zaopatrzenia rehabilitacyjnego.

Wymagania

Oczekujemy:

  • nastawienia na wysoką jakość współpracy z Klientami/Pacjentami,
  • komunikatywności oraz umiejętności dobrej współpracy w zespole,
  • zaangażowania.
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie wykształcenia w kierunkach związanych z promocją zdrowia
  • „czynnego" prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • kompleksowy proces wdrożeniowo-szkoleniowy dla stanowiska pracy,
  • specjalistyczne szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji.

Poznaj

SPONDYLUS

Już od ponad 30-tu lat specjaliści SPONDYLUS zajmują się diagnozowaniem, rehabilitacją i leczeniem problemów aparatu ruchu. W ostatnich latach znacząco rozwinęliśmy diagnostykę, o innowacyjne metody badań komputerowych, stwarzając naszym Pacjentom możliwość skutecznej terapii i leczenia zarówno Dzieci, jak i osób dorosłych, sportowców oraz osób z trudnościami w poruszaniu się oraz po urazach, kontuzjach i innych rodzajach niepełnej sprawności. Zintegrowane metody terapii pozwoliły na skuteczną profilaktykę wad postawy. Stosowane przez nas metody rehabilitacji pozwalają uzyskać zadawalające efekty w znacznej poprawie funkcjonalności aparatu ruchu, co w szczególności cieszy się uznaniem zarówno wśród amatorów sportu, zawodowych sportowców, jak i u pacjentów w starszym wieku. Leczenie i rehabilitację planujemy na podstawie procedur opracowanych przez lata doświadczeń i współpracy z Pacjentem. Naszą kompleksowość zamykamy zaopatrzeniem pacjentów w sprzęt ortopedyczny, obuwie prozdrowotne i ortopedyczne. Nasze doświadczenie przenieśliśmy poprzez współpracę do gabinetów w całej Polsce pod marką PODOLOGIA.pl, dzięki czemu w ponad 170 gabinetach naszego kraju oferowane są nasze usługi oraz indywidualne wkładki ortopedyczne, oparte na know-how Spodnylus.

Poznaj stanowisko: Konsultant Medyczny

Konsultant Medyczny to osoba, która odpowiedzialna jest za przekazanie informacji o produkcie i jego funkcjonowaniu w środowisku medycznym oraz dba o wysoki poziom sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy: naukowa promocja produktu firmy, współpraca ze środowiskiem medycznym i farmaceutycznym (nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów). Poza tym, dba o realizację planów sprzedaży, ...
Konsultant Medyczny Praca Konsultant Medyczny