Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca podatkowy

Rödl & Partner

Wrocław

7 dni temu

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach.
Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym i prawnym.

Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing usług księgowości finansowej i kadrowo-płacowej.
Można nas znaleźć w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Miejsce pracy: Wrocław
Oferujemy
  • pracę w międzynarodowej firmie, w zespole doświadczonych doradców podatkowych, radców prawych, adwokatów
  • doradztwo na rzecz dużych podmiotów międzynarodowych
  • prace w międzynarodowej firmie o ponad 25-letniej tradycji na polskim rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dużą samodzielność na stanowisku pracy
  • możliwość zbudowania zespołu
  • doskonałe warunki i atmosferę pracy
  • pakiet świadczeń dodatkowych w tym m.in. karta multisport, platforma kafeteryjna i opieka medyczna
  • dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek i Wigilia)
Poszukiwane kompetencje
  • uprawnienia doradcy podatkowego
  • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie doradztwa na rzecz przedsiębiorców
  • dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z Klientem
  • doświadczenie w pozyskiwaniu kontaktów biznesowych
  • dobra znajomość rynku lokalnego
  • zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
Zakres obowiązków
  • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego (w szczególności VAT)
  • sporządzanie opinii prawno-podatkowych
  • aktywne pozyskiwanie i rozwijanie kontaktów biznesowych
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami w Polsce i za granicą
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji, negocjowanie warunków umów (często w języku obcym)
  • wsparcie pracowników merytorycznych przy realizacji zleceń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 DOŁĄCZ DO NAS

Poznaj

Dlaczego warto?

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Na rynku polskim funkcjonuje z powodzeniem od ponad 25 lat, doradzając firmom z różnych branż i segmentów.

Niemieckie standardy przekładają się na rzetelność i jakość, które w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników sprawiają, że usługi Rödl & Partner doceniane są przez międzynarodowych przedsiębiorców. Nasi prawnicy, doradcy podatkowi, specjaliści w zakresie doradztwa biznesowego i IT oraz biegli rewidenci świadczą usługi w 108 biurach w 50 krajach. Zatrudniamy 4500 pracowników, którzy cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie.

Proces rekrutacji

KrokSelekcja aplikacji
KrokPoznajmy się
KrokOko w oko z przełożonym
KrokWitamy w Rödl & Partner
KrokTo jeszcze nie koniec…

Opinie pracowników

Edyta Przybyła

Młodsza Księgowa

Rödl & Partner to miejsce, w którym w gronie specjalistów i wspaniałych ludzi mogę przekładać wiedzę na praktykę, jak również zdobywać cenne doświadczenie zawodowe. Firma stawia na kompleksową obsługę Klienta zarówno krajowego jak i zagranicznego dzięki czemu mogę uczestniczyć w wielu różnorodnych procesach i każdego dnia się rozwijać…

Justyna Pomorska-Porębska

Manager, doradca podatkowy

Moja przygoda z Rödl & Partner rozpoczęła się dziesięć lat temu. W tym okresie miałam możliwość pracy na różnych stanowiskach począwszy od Praktykanta aż do Menagera. W Rödl & Partner zdobyłam szerokie umiejętności i bogate doświadczenie pod okiem nie tylko specjalistów ale jednocześnie wspaniałych i zaangażowanych ludzi. Każde dzień pracy to nowe wyzwania zawodowe, które daje mi wiele radości i satysfakcji. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że Rödl & Partner to przestrzeń, w której tworzą się zarówno relacje biznesowe, zawodowe jak i koleżeńskie. Dla każdego kto chce zdobywać doświadczenie i podejmować wyzwania w branży doradczej Rödl & Partner jest świetnym wyborem!

Więcej

Poznaj stanowisko: Doradca Podatkowy

Zawód doradcy podatkowego należy do grupy wolnych profesji zaufania publicznego. Doradca podatkowy, na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, udziela szczegółowych porad i instrukcji osobom podlegającym obowiązkowi podatkowemu, a także inkasentom zajmującym się poborem tychże należności. Obowiązki doradcy nie kończą się jednak na doradztwie teoretycznym; osoby zatrudniane w tym charakterze wypełniają i składają w ...
Doradca Podatkowy Praca Doradca Podatkowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (784)
Wałbrzych (46)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (263)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (911)
Tarnów (88)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2167)
Radom (172)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (236)