Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Prezesa Zarządu

Art Point sp. z o.o.

Warszawa

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2482373, z dnia 2019-06-10

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Zdobywanie nowych kontrahentów
  • Reprezentacja Spółki - Organizowanie i prowadzenie spotkań ze stowarzyszeniami przedsiębiorstw, strefami ekonomicznymi, przedsiębiorstwami wskazanymi w regionie Polski, spotkania z dyrektorami banków, ze spółkami rządowymi jak i z odpowiednimi ministerstwami
  • Prowadzenie spotkań biznesowych, negocjacji handlowych w zakresie obsługi Klientów zainteresowanych pozyskaniem dotacji unijnych (projekty inwestycyjne oraz B+R)
  • Prowadzenie spotkań biznesowych, negocjacji handlowych w zakresie pośrednictwa w handlu zagranicznym
  • Zbadanie rynku i opracowanie polityki cenowej spółek w grupie
  • Opracowanie i realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej dla poszczególnych brandów, jak i spółek
  • Inicjatywa działań zwiększająca przychodowości każdej ze spółek
  • Działania dążące do zwiększenia rozpoznawalności poszczególnych marek grupy

Wymagania

  • Minimalne wykształcenie: wyższe magisterskie
  • Doskonała organizacja pracy własnej pod kątem wyznaczonych celów
  • Znajomość wszechstronna o gospodarce polskiej i światowej
  • Doświadczenia we współpracy z jednostkami rządowymi
  • Umiejętności lobbingowe
  • Znajomość zagadnień PR w praktyce - planowanie strategii oraz realizowania planów działań
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań biznesowych, rozmów handlowych oraz negocjowania kontraktów
  • Umiejętność pozyskiwania nowych kontrahentów z sektora B2B
  • Dyspozycyjność wysoka
  • Gotowość do częstych wyjazdów
  • Nienaganna prezentacja
  • Język angielski w stopniu b. dobrym
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Kontrakt na 12 m-cy z 1 m-cznym okresem próbnym
  • Warunki zatrudnienia: 10.000- 15.000 brutto
  • Premie, dodatki, wyjazdy zagraniczne i inne profity w zamian za skuteczne wyniki
  • Niezbędne narzędzia do efektywnej pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku :"APLIKUJ TERAZ"

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zarządzania Projektami

Specjalista ds. zarządzania projektami zajmuje się samodzielnym przygotowywaniem i realizacją poszczególnych projektów w firmie. Mogą to być projekty informatyczne, a także telekomunikacyjne, finansowe czy usługowe. Do jego obowiązków należy: opracowywanie i wdrażanie przyjętej koncepcji działań, zarządzanie podległym mu zespołem, analiza rynku, nadzór nad przestrzeganiem procedur oraz badanie efektów ...
Specjalista ds. Zarządzania Projektami Praca Specjalista ds. Zarządzania Projektami

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Art Point sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (76)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (277)
Toruń (200)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (833)
Tarnów (101)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2277)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (80)