Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
DORADCA SERWISOWY

Auto GT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4792 dni temu

Auto GT Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Dealerem Mitsubishi Motors oraz RalliArt. Jesteśmy jedyną firmą w sieci Mitsubishi, uprawnioną do wykonywania fabrycznych modyfikacji tuningowych samochodów Lancer Evolution. Od wielu lat jesteśmy liderem w sprzedaży samochodów tej marki w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • przyjmowanie samochodów do serwisu
  • wydawanie samochodów po dokonaniu napraw i przeglądów
  • utrzymywanie kontaktów z Klientami serwisu
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie mechaniczne
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku doradcy serwisowego w ASO
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • stałą umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe
  • prowizję uzależnioną od indywidualnych wyników pracy
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie