Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Serwisowy

Pieluszyńska Sp. z o.o.

Poznań

66 dni temu

Ogłoszenie numer: 2097117, z dnia 2018-10-11

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy Pieluszyńska Sp. z o.o. Autoryzowanego Dealera Renault i Dacia w Poznaniu, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: 2018/0913134/DS

Opis stanowiska

  • Opieka nad Klientami, przyjmowanie pojazdów do serwisu
  • Informowanie Klientów o stanie ich pojazdu, doradzanie w sprawie naprawy
  • Szacowanie ewentualnych kosztów, udzielanie klientom informacji technicznych
  • Nadzorowanie przebiegu naprawy i rozliczanie zleceń serwisowych
  • Współpraca z działem Części Zamiennych
  • Aktywna sprzedaż produktów oferowanych przez firmę

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Dbałość o jakość obsługi klienta i dobry wizerunek firmy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i doskonała organizacja
  • Gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy
  • Wymagane czynne prawo jazdy kat B
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu
  • Nastawienie na osiągnięcie celów i realizację zadań, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy

Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Doradca Serwisowy Praca Doradca Serwisowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (46)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1937)
Radom (150)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)