Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca serwisowy

CHYLIŃSCY Sp. z o.o.

Warszawa

18 dni temu

Ogłoszenie numer: 3596442, z dnia 2020-09-06

Autoryzowana Stacja Obsługi Volkswagena poszukuje osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa Klienta serwisu mechanicznego
  • Dbanie o doskonałe relacje z dotychczasowymi Klientami firmy
  • Realizacja planów i celów sprzedażowych.
  • Przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta
  • Rozliczanie i fakturowanie napraw.
  • Nadzór nad jakością dokumentacji

Wymagania

  • Min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w ASO
  • Wysoka kultura osobista
  • Nastawienie na osiągnięcie celów i realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów obsługi Autostacja, Etka, Elsa będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę w renomowanej marce samochodowej.

Poznaj

Firma Chylińscy Sp. z o.o. definiuje swoją misję następująco: "Dążymy do tego by zaistnieć w rodzinie dealerów Volkswagena jako ci, którzy zabiegają nieustannie i wciąż o zadowolenie oraz wierność swoich klientów, starają się spełniać rosnące stale ich oczekiwania i działaniami swoimi chcą trwale wbudować się w ich życie."

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy
Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Praca Doradca Serwisowy