Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Serwisu Fiat

Uni-Truck Sp. z o.o.

Wrocław

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 3440048, z dnia 2020-07-01

Autoryzowana Stacja Obsługi Iveco / Fiat Professional Uni-Truck zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • obsługa klientów w biurze serwisu
  • przyjmowanie samochodów na serwis
  • nadzór nad jakością, zakresem i terminowością przeglądów i napraw
  • dbałość o jakość i dobry wizerunek firmy
  • prowadzenie dokumentacji technicznej na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu

Wymagania

  • wykształcenie o specjalności eksploatacja samochodów
  • praktyczna wiedza na temat budowy samochodów
  • mile widziane doświadczenie w pracy w autoryzowanym serwisie samochodowym
  • prawo jazdy kategorii B
  • biegła znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (umowę o pracę, stałą pensję + premię)
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy
  • Bardzo dobre warunki pracy (nowoczesny serwis samochodowy, dobre zaplecze socjalne)
  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności
Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy
Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Praca Doradca Serwisowy