Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca techniczno-handlowy

Trenkwalder

Białystok

118 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: DTH/POL/0119
Obowiązki:
  • dbanie o jakość i poprawność sporządzanych ofert,
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • obsługa przydzielonych klientów spółki,
  • współpraca z innymi działami,
  • usprawnianie procesów,
  • raportowanie,
  • doradztwo wewnątrz- i zewnątrzfirmowe.
Wymagania:
  • doświadczenie handlowe w branży B2B,
  • znajomość MS Office,
  • gotowość do pracy w terenie, prawo jazdy kat. B,
  • wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój oraz osiąganie wyznaczonych celów,
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • elastyczność, nastawienie na klienta.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + bogaty system premiowy,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (telefon, laptop, tablet, samochód służbowy),
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • możliwość pracy w terenie oraz home-office,
  • pracę w miłym i profesjonalnym zespole,
  • miejsce pracy: północno-wschodnia część Polski.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy