Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Doradca Techniczno Handlowy
Salon firmowy Viessmann
Warszawa
25 dni temu

www.viessmann.pl

Viessmann/WR Silver System wiodących producent techniki grzewczej

obecnie poszukuje do Salonu Firmowego w Rembelszczyźnie k/Warszawy
osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DTH_SF_WR Silver System
Opis stanowiska:
  • realizacja celów sprzedażowych - pozyskiwanie Klientów, nowych inwestycji
  • doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych, proponowanych produktów
  • przygotowanie ofert handlowych dopasowanych do oczekiwań Klienta
  • odpowiedzialność za prawidłową realizację zamówień / umów
  • przygotowywanie i organizacja prac montażowych
Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie w obsłudze Klienta, sprzedaży (B2B)
  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe techniczne
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość zagadnień kotły gazowe, pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja  (mile widziane)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • atrakcyjne wynagrodzenie