Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY

Aqua Tech
Warszawa
praca stacjonarna
5349 dni temu

Ogłoszenie numer: 75054, z dnia 2009-09-15

Aqua Tech

Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą w Polsce produktów budowlanych amerykańskiego koncernu Grace Construction Products. W ofercie swojej posiadamy również pakiet usług w zakresie badań nieniszczących i monitorowania stanu izolacji przeciwwodnych w budownictwie.
Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Realizacja planu sprzedaży na podległym terenie;
  • Doradztwo i projektowanie izolacji przeciwwodnych w zakresie oferowanych produktów i usług;
  • Współpraca i budowanie partnerskich relacji z projektantami i wykonawcami;
  • Organizacja i udział w akcjach handlowych, targach i pokazach.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie budowlane;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie poparte praktyką na analogicznym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość rynku inwestycji budowlanych;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników;
  • Kursy, szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.