Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Doradca techniczno-handlowy

Dawin Plus
Poznań
praca stacjonarna
5228 dni temu

Ogłoszenie numer: 86523, z dnia 2010-01-12

Dawin Plus

Przedstawicielstwo zagranicznych producentów obrabiarek do metalu

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie i obsługa klientów
  • udział w rozbudowie sieci sprzedaży
  • opieka handlowa i techniczna nad klientami
  • tłumaczenie i sporządzanie ofert specjalnych dla klientów
  • kontakt z dostawcami z zagranicy
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • ukończone lub w trakcie studia o profilu technicznym lub wykształcenie średnie techniczne w zakresie obróbki skrawaniem lub obróbki laserowej blach, profili i rur lub obróbki plastycznej drutu, rur i profili
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętność obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy własnej
  • solidność, komunikatywność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń zagranicznych i krajowych
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia od sprzedaży