Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca techniczny / asystent projektanta

Smay Sp. z o.o.

Warszawa

25 dni temu

Ogłoszenie numer: 2415935, z dnia 2019-04-24

Dostarczamy świeże powietrze całej Europie... i o wiele więcej...
SMAY Sp. z o.o.  jako polska firma consultingowo-produkcyjna nieprzerwanie od 1989 roku dostarcza rozwiązania i urządzenia z zakresu wentylacji, których celem jest podnoszenie komfortu i bezpieczeństwa we wszystkich rodzajach budynków. Będąc liderem wśród producentów SMAY posiada również własne biuro projektowe oraz dział badań i rozwoju z laboratorium badawczym i wyspecjalizowaną komórką ds. symulacji CFD.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: asystent_projektanta_Warszawa/2019

Opis stanowiska

Pracując w SMAY będziesz odpowiedzialny za kompleksowe wsparcie techniczne naszych klientów, w tym:

  • udział w wykonywaniu koncepcji projektów instalacji wentylacji (w tym pożarowych),
  • obliczenia, dobory techniczne urządzeń, opracowywanie schematów,
  • opracowanie koncepcji i dokumentacji technicznej systemów kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła,
  • budowanie marki produktowej w zakresie rozwiązań systemowych SMAY,
  • czynny wdział w tworzeniu standardów projektowych i doradczych na rynku krajowym,
  • udział w spotkaniach technicznych z projektantami.

Wymagania

W pracy na tym stanowisku pomoże Ci:

  • znajomość branży wentylacyjnej,
  • wykształcenie wyższe: Inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • obsługa AutoCAD, Revit, programów do symulacji komputerowych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w projektowaniu wentylacji z wykorzystaniem programów do symulacji komputerowych.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,
  • wsparcie specjalistów,
  • pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, karta sportowa)
  • niezbędne wyposażenie do realizacji zadań.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta