Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
DORADCA TECHNICZNY ds. GEODEZJI

Apogeo Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4839 dni temu

Jeśli interesujesz się nowinkami technicznymi z zakresu technologii GPS i/lub geodezji, biegle korzystasz z komputera i internetu, lubisz udzielać wsparcia technicznego innym, chciałbyś mieć możliwość wykorzystania najnowocześniejszych systemów pomiarowych (GPS, GIS, tachimetria, oprogramowanie) to otwiera się przed Tobą nowa możliwość.

W związku z dynamicznym rozwojem firma Apogeo Sp. z o.o. będąca dostawcą innowacyjnych rozwiązań pomiarowych m.in.: w geodezji, budownictwie, drogownictwie, GIS takich marek jak: Trimble, Nikon, GeoMax, Leica, Hi-Target,Carlson, Agatec, South, Spectra Precision, Laserliner, Nedo poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: TECH/KRA/P

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie, koordynowanie prac oraz rozwój Działu Serwisu i Działu Wsparcia Technicznego.

Do zadań osoby będzie należało doradztwo i wsparcie techniczne Klienta w zakresie produktów pomiarowych, zarządzanie obiegiem niezbędnej dokumentacji, współpraca przy organizacji i prowadzeniu szkoleń technicznych, integracja i implementacja rozwiązań informatycznych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów - kierunek Geodezja, Kartografia lub inne o profilach związanych z technologiami pomiarowymi
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami pomiarowymi
  • nastawienie na wyniki i realizację zadań
  • umiejętności interpersonalne
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość metod pomiarowych w geodezji oraz branży GPS / GIS
  • wiedza i doświadczenie w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania branżowego
  • biegła znajomość obsługi komputera (m.in. systemów operacyjnych PC, Windows CE / Mobile)
  • umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania inicjatyw
  • terminowość i wysoka jakość wykonania powierzonych zadań
  • chęć i zdolność szybkiego przyswajania specjalistycznej wiedzy
  • doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych oraz awansu
  • cekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii
  • narzędzia pracy (telefon, komputer itp.)
  • liczne szkolenia zawodowe
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w młodym zespole
Wszystkim Kandydatom gwarantujemy dyskrecję.

Dołącz już dziś do grona profesjonalistów. Może właśnie czekamy na Ciebie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)