Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca techniczny produktów elektronicznych

TECH STEROWNIKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Bulowice

108 dni temu

Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.

Miejsce pracy: Bulowice

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Łatwość przyswajania wiedzy (dotyczy urządzeń produkowanych przez naszą firmę),
  • Dyspozycyjność,
  • Łatwy kontakt z klientem
Zadania:
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • Obsługa klientów firmy,
  • Praca w biurze i w terenie
Oferujemy:
  • Przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń,
  • Atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Poznaj

Poznaj stanowisko: Doradca Techniczny
Doradca Techniczny to osoba, która odpowiada za doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: opieka i doradztwo techniczne, prezentowanie produktów firmy, utrzymywanie relacji z klientami i potencjalnymi partnerami, prowadzenie szkoleń technicznych, koordynacja działań pomiędzy serwisem a klientem, obsługa reklamacji, samodzielne planowanie i ...
Praca Doradca Techniczny