Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Technologiczny Klienta

Drukarnia Ellert Sp. z o.o.

Wiązowna

60 dni temu

Drukarnia "Ellert" Sp. z o.o. jest jedną z największych firm poligraficznych w kraju.
Specjalizujemy się w drukach wielkoformatowych, przestrzennych elementach reklamowych, takich jak standy i ekspozytory, oraz produkcji opakowań kaszerowanych i kartonowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wiązowna
Opis stanowiska:
  • Opracowywania dokumentacji technicznej;
  • Doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych produktów;
  • Koordynacja działań w zakresie projektowania i wykonania wzoru produktów
  • zgodnych z założeniami Klienta;
  • Sporządzanie kalkulacji i ofert cenowych dla Klientów;
Wymagania:
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz komunikatywność;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Wykształcenie bądź doświadczenie poligraficzne
Oferujemy:
  • Atrakcyjną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Świetną atmosferę w zgranym zespole i bardzo dobre warunki pracy;
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.
  • W każdy poniedziałek świeże owoce a co drugi piątek pyszne ciasto,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.).

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Drukarnia Ellert w Wiązownej , ul. Nadrzeczna 17.

Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Jednocześnie informujemy o prawie do dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy