Doradca Telefoniczny ds. Opieki Medycznej

Medicover sp. z o.o.

Radom

822 dni temu


Jesteśmy liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem naszego istnienia jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki którym nasi klienci mają dostęp do najnowszych metod leczenia. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach i opiekujemy się ponad 500 tys. klientów.


Doradca Telefoniczny ds. Opieki Medycznej

Nr Ref.: DOMR/2015/11
Miejsce pracy: Radom

Poszukujemy osoby, która posiada:
 • doświadczenie w obszarze telefonicznej sprzedaży
 • preferowane doświadczenie w sektorze medycznym, ubezpieczeniowym, produkcyjnym, bankowym, IT, telekomunikacyjnym lub innym pokrewnym
 • mile widziana znajomość języka angielskiego
 • proaktywność, inicjatywę w kontakcie z klientami oraz wytrwałość w dążeniu do realizacji celu
 • dobrą znajomość pakietu MS Office
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
 • realizacja celów zgodnie ze strategią firmy dla potencjalnych Klientów aktywne, telefoniczne pozyskiwanie Klientów (Klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa)
 • proaktywna analiza potrzeb i potencjału Klientów
 • prezentowanie oferowanych usług i generowanie leadów sprzedażowych dla handlowców
 • kreowanie wizerunku Medicover, jako wiodącej i innowacyjnej firmy
Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:
 • atrakcyjne stawki godzinowe (dla najlepszych umowa o pracę) oraz premie
 • możliwość podjęcia nowych wyzwań oraz poszerzenia kwalifikacji zawodowych
 • realna możliwość awansu w strukturach Grupy Kapitałowej Medicover
 • liczne konkursy oraz spotkania integracyjne w ramach Działu Sprzedaży  profesjonalne programy szkoleniowo-rozwojowe
 • atmosferę pełną życzliwości, opartą o wysokie standardy etyczne
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej.Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.

Poznaj stanowisko: Konsultant Medyczny

Konsultant Medyczny to osoba, która odpowiedzialna jest za przekazanie informacji o produkcie i jego funkcjonowaniu w środowisku medycznym oraz dba o wysoki poziom sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy: naukowa promocja produktu firmy, współpraca ze środowiskiem medycznym i farmaceutycznym (nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów). Poza tym, dba o realizację planów sprzedaży, ...
Konsultant Medyczny Praca Konsultant Medyczny

Rekrutują z Praca.pl