Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn
Doradca Telekomunikacyjny

Atem Polska Sp. zo.o.
Olsztyn, Olsztyn I Okolice
praca stacjonarna
6996 dni temu

Ogłoszenie numer: 10146, z dnia 2005-04-21

Korzystając z bogatego doświadczenia na rynku usług telekomunikacyjnych i multimedialnych, skutecznie angażujemy się w działalność handlową na tym polu. Dzięki naszej rozległej strukturze organizacyjnej świadczymy usługi na terenie całego kraju w pośredniej sprzedaży usług telekomunikacyjnych i multimedialnych zarówno dla Klienta indywidualnego jak i biznesowego. Skuteczny system motywacyjny dla Doradców Klienta, profesjonalne szkolenia, fachowe zarządzanie oraz rozległy terytorialnie zasięg działalności ATEM POLSKA sprawiają, że jesteśmy gotowi zorganizować lub przygotować do sprzedaży nowy produkt w ramach dowolnej komórki organizacyjnej w każdym miejscu w Polsce.

Miejsce pracy: Olsztyn, Olsztyn I Okolice

Opis stanowiska

Doradztwo Telekomunikacyjne

Wymagania

Wykształcenie min. średnie,doświadczenie handlowe,samochód,dostęp do internetu

Oferujemy

szkolenia zaawansowane,wynagrodzenie zależne od wyników pracy oraz premie