Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca ubezpieczeniowy

UFC GROUP SP. Z O.O.

Nowy Targ

21 dni temu

Firma UFC GROUP SP. Z O.O. poszukuje pracowników.
Nasz dziewięcio-osobowy zespół obsługuje ponad 5000 klientów a nasza sieć biur mieści się w sześciu miejscowościach. Do siódmego miejsca szukamy właśnie Ciebie.

NASZE GŁÓWNE WARTOŚCI:
  • Chcemy tworzyć dobro.
  • Nie jesteśmy jeszcze najlepszą firmą na świecie jednak szukamy takich ludzi aby się nią stać.
  • Klient jest naszym szefem! Jednak to nie najniższa cena usługi wiąże go z nami a jakość usług oraz nasze doświadczenie.
  • Sprzedajemy ubezpieczenia, ale nasza praca to również rozwiązywanie problemów naszych klientów dzięki czemu często słyszymy "fajnie, że jesteście!"
  • Zabiegamy o klientów bo to lubimy a nie dlatego że musimy!
  • Mamy komfort ponieważ posiadamy wiedzę i doświadczenie oraz świadomość dobrze wykonanej pracy!
  • Rozwój osobisty to najważniejsza rzecz jaką wynosimy z naszej pracy!
  • "Kasa ma się zgadzać" - chcesz jej więcej? to zależy tylko od Ciebie a nie od szefa ;-)
Miejsce pracy: Nowy Targ
OPIS STANOWISKA:
  • Dbanie o rozwój biura.
  • Poszukiwanie i zdobywanie klientów do naszego biura w Nowym Targu.
  • Uważne słuchanie klientów aby poznać ich potrzeby.
  • Zdobywanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów oraz pomoc przy rozwiązywaniu ich problemów związanych z ubezpieczeniami.
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych - klienci lubią kiedy przypominamy im o kończących się polisach a sms to często za mało.
  • Umiejętne zdobywanie wiedzy produktowej jak i sprzedażowej.
  • Dbanie o marketing naszej firmy m.in. roznoszenie ulotek, zamieszczanie ogłoszeń czy pozyskiwanie poleceń.
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy tj. czysta podłoga, uporządkowanie na biurku itp.
  • Dyskrecja i bezpieczeństwo informacji to Twój obowiązek.
  • Autentyczna i szczera przyjemność z pracy z ludźmi i pomagania im.
  • Nastawienie na rozwój i ciągłe samodoskonalenie.
  • Umiejętność dbania o siebie i innych w równym stopniu (dobrze pojęta asertywność).
WYMAGANIA:
  • Niekaralność i min. wykształcenie średnie
TWOJE CECHY "W"ymagane, "Z"alecane, "M"ile widzane:
  • "W" Potrzeba Wyzwań - chęć podejmowania się trudnych zadań lub celów.
  • "W" Entuzjazm - tendencja do bycia podekscytowanym odnośnie własnych celów.
  • "W" Samomotywacja - tendencja do pragnienia wyzwań, podejmowania inicjatywy i entuzjazm odnośnie celów
  •  "Z" Precyzja - przyjemność z pracy wymagającej dokładności z tendencją do bycia zorientowanym na szczegóły.
  • "Z" Potrzeba rozwoju - pragnienie, aby praca umożliwiała zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie już posiadanych.
  • "Z" Potrzeba elastycznego grafiku pracy - pragnienie posiadania elastycznego grafiku pracy lub urlopu.
  • "M" Altruizm - tendencja do bycia zmotywowanym do pomagania społeczeństwu.
  • "M" Pomoc/uczynność - tendencja do reagowania na potrzeby innych i pomagania lub wspierania innych w osiąganiu ich celów.
  • "M" Pozyskiwanie współpracy - tendencja do angażowania innych do współpracy.
OFERUJEMY:
  • po przeszkoleniu ok 1 rok
  • pensja brutto 3750 zł + Premie

Poznaj stanowisko: Doradca Ubezpieczeniowy

Doradca ubezpieczeniowy to stanowisko niemal tożsame ze stanowiskiem agenta ubezpieczeniowego. Doradca zajmuje się pozyskiwaniem klientów dla zakładów ubezpieczeniowych, w imieniu których działa. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje podległy sobie teren w poszukiwaniu osób potencjalnie zainteresowanych ofertą ubezpieczeniową i umawia się z nimi na spotkania, na których przedstawia im ...
Doradca Ubezpieczeniowy Praca Doradca Ubezpieczeniowy