Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Doradca Ubezpieczeniowy
PZU Życie SA
Łódź, Wieluń, Kutno, Łowicz, Łęczyca, Skierniewice, Brzeziny, Stryków, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, Sieradz, Poddębice, Zduńska Wola, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Opoczno, Pajęczno, Radomsko, Uniejów
specjalista junior / mid / senior
rekrutacja online
17 dni temu

W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób gotowych na nowe wyzwania i samodzielną pracę.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków
  • Profesjonalne doradzanie klientom w sprawach związanych z ubezpieczeniami zdrowotnymi, indywidualnymi na życie oraz grupowymi
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa powierzonego portfela klientów
Jakie są nasze wymagania
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym lub indywidualnym
  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Gotowość do otwarcia działalności gospodarczej
  • Prawo jazdy kategorii B
Co oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System wynagrodzenia, który obejmuje: wynagrodzenie stałe, miesięczne prowizje sprzedażowe i premie kwartalne
  • Portfel klientów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Elastyczny czas pracy
  • Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce
Jakie benefity mamy dla Ciebie
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Zniżki na ubezpieczenia majątkowe
  • Karta sportowo-rekreacyjna
  • Telefon służbowy
  • Pakiet zniżek u partnerów Grupy PZU
  • Akcje promocyjne i konkursy z wartościowymi nagrodami
  • Atrakcyjne szkolenia i wydarzenia biznesowe

Poznaj

PZU Życie SA jest największą w Polsce firmą specjalizującą się w ubezpieczeniach na życie. Od lat jest niekwestionowanym liderem w zakresie ochronnych ubezpieczeń grupowych i indywidualnie kontynuowanych.

PZU Życie SA posiada szeroką ofertę grupowych oraz indywidualnych produktów o charakterze ochronnym i inwestycyjnym, m.in.:
- ubezpieczenia na życie,
- ubezpieczenia na życie i dożycie,
- pracownicze programy emerytalne,
- ubezpieczenia zdrowotne,
- ubezpieczenia z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym,
- a także szeroką ofertę ubezpieczeń dodatkowych we wszystkich liniach produktowych.

PZU Życie SA należy do Grupy Kapitałowej Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU).

Jesteśmy atrakcyjnym i stabilnym pracodawcą
Jako jedna z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej często wyznaczamy kierunek dla całej branży. Stawiamy przy tym na innowacyjność, ciągłe poszukiwanie usprawnień i łamanie schematów. Dzięki skali i różnorodności naszej organizacji jesteśmy wyjątkowym pracodawcą dla profesjonalistów z różnym doświadczeniem zawodowym i różnymi kompetencjami. Tworzymy kulturę organizacyjną, która wspiera innowacje i współpracę między różnymi obszarami na terenie całego kraju.