Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ogłoszenie numer: 2599540, z dnia 2019-08-14

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

ogłasza konkurs na stanowisko

Doradca Zawodowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

w związku z realizacją przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie projektu „Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW" dot. konkursu nr POWR.03.01.01.00-IP.08.00-ABK/17 w ramach działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Opis stanowiska:

  • Inicjowanie, organizowanie i prowadzenie indywidualnego poradnictwa zawodowego uwzględniającego:
    • pozyskiwanie informacji nt. wykształcenia, wyuczonego zawodu, stażu pracy, wykonywanych zawodów i specjalności, ostatnio zajmowanego stanowiska pracy, statusu na rynku pracy, zainteresowań
    • diagnozę predyspozycji i kompetencji
    • wspieranie uczestników konsultacji w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne oferty praktyk, staży i pracy
    • wspieranie uczestników konsultacji w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych
    • udzielanie porad w zakresie zakładania działalności gospodarczej
    • udzielanie informacji na temat rynku pracy, możliwości podnoszenia kompetencji i potwierdzania kwalifikacji
  • Tworzenie wzorów dokumentów dotyczących udzielanego w ramach projektu wsparcia;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem doradczym dla każdej osoby zgodnie z wymaganiami określonymi w projekcie i dokumentacji konkursowej;
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań;
  • Uczestnictwo w szkoleniach realizowanych w ramach projektu, podnoszących kompetencje zawodowe doradców;
  • Aktywny udział we wszelkich inicjatywach związanych z realizacją projektu;
  • Współpraca z zespołem projektowym;
  • Inne zadania zlecone przez Przełożonego, wynikające z działalności Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. Preferowane wykształcenie wyższe na kierunku: zarządzanie, prawo, psychologia, doradztwo zawodowe;
  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa zawodowego lub doradztwa w zakresie przedsiębiorczości (w ostatnich 5 latach), poświadczone odpowiednimi dokumentami;
  • Posiadanie aktualnej wiedzy z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej oraz podstaw ochrony własności intelektualnej;
  • Posiadanie umiejętności trenerskich zdobyte w toku działalności zawodowej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Dokładność, skrupulatność.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony w wymiarze pełnego etatu;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Poznaj

UKSW jest wyższą uczelnią publiczną, której początki sięgają 1954 roku, kiedy to nosiła miano Akademii Teologii Katolickiej. Od 1999 roku działa jako Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (UKSW). Aktualnie uczelnia kształci ponad 16 000 studentów na 33 kierunkach studiów. UKSW prowadzi zajęcia w 2 głównych campusach: przy ul. Dewajtis 5 na Bielanach oraz przy ul. Wóycickiego 1/3 na Młocinach. W pierwszym z nich oprócz sal dydaktycznych mieszczą się: Biblioteka Główna, biura administracji centralnej, stołówka studencka. W campusie na Młocinach znajduje się nowoczesne Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych, gdzie obok sal wykładowych i pracowni znajdzie się hala widowiskowo-sportowa.

Poznaj stanowisko: Doradca Zawodowy

Doradca zawodowy zajmuje się doradzaniem i określaniem możliwych ścieżek kariery osobom bezrobotnym lub stojącym na progu życia zawodowego, a także tym, którzy widzą potrzebę zmiany obecnego miejsca zatrudnienia lub przekwalifikowania. Charakterystyka zawodu zawiera w sobie cechy profesji psychologa, lub konsultanta. Na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, oraz szczegółowego wywiadu, przeprowadzonego z ...
Doradca Zawodowy Praca Doradca Zawodowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (603)
Wałbrzych (50)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (216)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (752)
Tarnów (90)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1842)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (59)