Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
DORADCĘ TECHNICZNO - HANDLOWEGO

OMNICON
Warszawa
praca stacjonarna
4755 dni temu

Ogłoszenie numer: 145801, z dnia 2011-04-29

Wiodąca firma z branży chemia budowlana poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • tworzenie ofert handlowych i strategii sprzedażowych
  • prowadzenie rozmów dotyczących doradztwa technicznego i negocjacji handlowych
  • samodzielne działanie po ustaleniu polityki firmy w kwestiach podstawowych
  • udział w targach krajowych i zagranicznych (1-2 razy do roku)

Wymagania

  • min 2 letnie doświadczenie w branży budowlanej
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość produktów i procesów dot. chemii budowlanej
  • umiejętność podtrzymywania poprawnych i długotrwałych relacji z Klientami
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych krajowych (i zagranicznych 1-2 razy do roku)

Oferujemy

  • interesującą pracę w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • szkolenie wewnętrzne
  • samochód służbowy, komputer, telefon