Doręczyciel korespondencji z samochodem

Fundacja Aktywizacja

Kraków

25 dni temu

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

 

Od 1991 roku wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy, pomoc w przygotowaniu się i zdobyciu zatrudnienia.

 

Aktualnie prowadzimy projekt aktywizacji zawodowej i poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, a po okresie przygotowawczym, podjęciem pracy na stanowisku:

Doręczyciel korespondencji z samochodem
Miejsce pracy: Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowanie korespondencji do doręczenia
  • Doręczenie korespondencji oraz sprzedaż wybranych usług i towarów (np. znaczki, kartki pocztowe)
  • Rozliczenie się z dostarczonej korespondencji
WYMAGANIA:

 

Posiadasz aktualne orzeczenie?
a dodatkowo:

  • Chętnie się uczysz - nie wymagamy doświadczenia
  • Jesteś sumienny/a, samodzielny/a i cenisz sobie swobodę działania
  • Jesteś osobą sprawną fizycznie
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku w godzinach ok. 8-16
  • Bogatą bazę socjalną (trzynastka, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wakacje pod gruszą, dofinansowanie aktywności sportowej i kulturalnej)
  • Sfinansowanie kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje (np. kurs prawo jazdy, kurs samoobrony, obsługi klienta, komputerowy)
Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO).  Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Poznaj

Fundacja Aktywizacja

Poznaj stanowisko: Kurier 
Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej w charakterze kuriera należy odbieranie przesyłek od klientów i dostarczanie ich do nadawców na podległym obszarze. Kurier porusza się zazwyczaj w obrębie miasta lub jego konkretnej dzielnicy samochodem, na rowerze lub skuterze. Przed wyjazdem w teren każdy kurier otrzymuje listę zleceń – nadań i odbiorów przesyłek, na podstawie których samodzielnie ...
Praca Kurier