Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dostawca / Kierowca

Auchan Polska Sp. z o.o.

Piaseczno

3 dni temu

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Piaseczno

Benefity:
Kształtowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie handlu i logistyce e-commerce
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1. dnia pracy
Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań
Cenne doświadczenia i możliwości rozwoju w różnych projektach
Benefity w postaci opieki medycznej, karty multisport i dofinansowania posiłków, akcjonariat pracowniczy
Nasze oczekiwania od kandydata:
  • Gotowość do pracy w weekendy oraz do pracy zmianowej w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00,
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
  • Dobra znajomość topografii Warszawy i okolic,
  • Umiejętność współpracy z Klientem,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Dyspozycyjność i komunikatywność.
Twoje zadania na co dzień:
  • Załadunek towaru na auta służbowe,
  • Dostarczenie towaru do klienta indywidualnego, oraz odbiór zwrotów i opakowań,
  • Dbanie o wysoki standard obsługi klienta.

Poznaj

Pierwszy sklep Auchan został otwarty w 1961 roku przez Gerarda Mulliez, na północy Francji, w miejscowości Roubaix, w dzielnicy Hauts Champs (czyt.: oszą), od której pochodzi nazwa firmy. W roku 2011 - Auchan Polska posiada 22 Hipermakety oraz 50 % udziałów w zarządzanych przez firmę Schiever Polska 4 Centrach Handlowych, otwartych pod szyldem Auchan (Legnica, Wałbrzych, Racibórz i Zielona Góra). Największy hipermarket, Auchan Wola w Warszawie, ma powierzchnię prawie 18 tys. m2. Przez 15 lat działalności w Polsce Auchan ugruntowało swoją pozycję i stało się marką bardzo dobrze ocenianą przez swoich klientów. W rankingach cenowych sklepy Auchan zawsze plasują się jako najtańsze.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Aplikujesz na ogłoszenie