Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dostawca sprzedaży internetowej

Jobman Group Sp. z o.o.

Wrocław

126 dni temu

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku: Dostawca sprzedaży internetowej - oferta pracy tymczasowej

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 23/05
Zadania:

Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów obsługi Klienta, jakości przechowywania towaru w trakcie transportu oraz prowadzenie samochodu dostawczego typu van.

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5T
  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • wysoka kultura jazdy samochodem
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową
  • elastyczny grafik dostosowany do dyspozycyjności
  • obsługę administracyjną on-line - dostęp do konta pracowniczego
  • program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród
  • stawka 20,98 zł/godz. brutto

www.jobmangroup.pl
DODATKOWE INFORMACJE
Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi."

Poznaj stanowisko: Pracownik Kierowca - Kurier

Pracownik Kierowca - Kurier to osoba, która transportuje i dostarcza towary i materiały. Do głównych obowiązków pracownika tego należy: doręczanie przesyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami, codzienne rozliczanie się z pobranych przesyłek. Pracownik Kierowca - Kurier powinien mieć prawo jazdy odpowiedniej kategorii A, B, C, E i pozytywną opinię badań ...
Pracownik Kierowca - Kurier Praca Pracownik Kierowca - Kurier