Najnowsze oferty pracy

  • Portier

    Uniwersytet Wrocławski   Wrocław, plac Uniwersytecki 1    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  część etatu / pełny etat
    3 dni
    Nazwa stanowiska: Portier Rodzaj umowy: umowa o pracę Wymiar etatu: 1, 3/4 Zakres obowiązków: Sprawowanie dozoru i ochrony mienia znajdującego się w budynku wraz z samym i terenem przyległym. Prowadzenie ewidencji wydawania i przyjmowania kluczy do pomieszczeń, prowadzenie rejestracji...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dozorca Warszawa
Dozorca / Pracownik gospodarczy

Ursyn Car
Warszawa, Warszawa Ursynów
3 000 - 3 400 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1026 dni temu

Ursyn Car

Autoryzowany Dealer Ford

ul. Romera 14, 02-784 Warszawa

zatrudni od 01-09-2021 roku

pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów
Nr Ref.: praca od 01-09-2021

Zadania:
  • Dozór obiektu
  • Dbanie o czystość w halach i pomieszczeniach gospodarczych
  • Kontrola pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających
  • Prace sezonowe - koszenie i odśnieżanie
Wymagania:
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Sumienność
  • Obowiązkowość
  • Dokładność
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Poznaj

Ursyn Car

Ursyn Car najstarszy autoryzowany serwis Forda w Warszawie. Istniejemy od 1980 roku na na warszawskim Ursynowie, w 2007 roku została otwarta filia Ursyn Car w Piasecznie.