Najnowsze oferty pracy

  • Portier

    Uniwersytet Wrocławski   Wrocław, plac Uniwersytecki 1    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  część etatu / pełny etat
    1 dni
    Nazwa stanowiska: Portier Rodzaj umowy: umowa o pracę Wymiar etatu: 1, 3/4 Zakres obowiązków: Sprawowanie dozoru i ochrony mienia znajdującego się w budynku wraz z samym i terenem przyległym. Prowadzenie ewidencji wydawania i przyjmowania kluczy do pomieszczeń, prowadzenie rejestracji...
Zobacz więcej ofert pracy

Dozorca w szkole

Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
Warszawa, Warszawa Bielany
pracownik fizyczny
umowa zlecenie
praca stacjonarna
919 dni temu

Ogłoszenie numer: 5833230, z dnia 2021-11-01

o charakterze niepublicznej szkoły katolickiej

poszukuje

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa Bielany

Nr Ref.: 3/10/D/PR3

Opis stanowiska

  • sprawowanie dozoru w budynku i wokół obiektu szkolnego
  • kontrola ruchu osobowego na obszarze należącym do szkoły
  • wydawanie i przyjmowanie kluczy od upoważnionych pracowników
  • prowadzenie książki ewidencji kluczy
  • podejmowanie działań przed ingerencją osób zakłócających ład i porządek
  • zamiatanie i odśnieżanie wyznaczonego terenu
  • praca w systemie 24h/48h

Wymagania

  • zaangażowanie i staranność podczas wykonywanych zadań
  • komunikatywność i kultura osobista oraz schludny wygląd
  • stosowanie się do wskazówek odnośnie sposobu świadczonych usług
  • punktualność
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć ich wyrobienia

Oferujemy

  • współpracę w ramach umowy zlecenia
  • możliwość wykupienia pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach
  • stabilną współpracę
  • miłą atmosferę