Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Drukarz

Topcan

Piaseczno

16 dni temu

Ogłoszenie numer: 2682611, z dnia 2019-10-01

Wielkoformatowa Drukarnia w Piasecznie szuka osoby na stanowisko:

Drukarz

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • Obsługa ploterów wielkoformatowych rolowych oraz płaskiego typu.
  • Przygotowanie materiałów do druku.

Wymagania

  • Predyspozycje do obsługi urządzeń technicznych sterowanych komputerowo,
  • Zdolność szybkiego przyswajania nowej wiedzy technicznej,
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dokumentacja procesów drukowania,
  • Zapewnienie wysokiej jakości produktu i procesu drukowania,
  • Czyszczenie, usuwanie usterek, utrzymywanie maszyn w porządku i sprawności.
  • Znajomość zagadnień poligrafii mile widziana,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • Pełnoetatowe zatrudnienie,
  • Typ umowy: pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie po tym okresie umowa o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość przyuczenia do zawodu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Topcan

Cyfrowa drukarnia Topcan specjalizuje się w druku wielkoformatowych reklam.

Poznaj stanowisko: Drukarz
Drukarz to osoba, która zajmuje się obsługą wszystkich maszyn i urządzeń drukarskich używanych w procesie drukowania. Do obowiązków tego pracownika należą, m.in.: czynności przygotowawcze do druku (w zależności od techniki druku), nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych, obsługa maszyn związana z procesem produkcji (dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych). ...
Praca Drukarz