Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

DTP Specialist

Communication Art

Warszawa

8 dni temu

Jeśli cenisz sobie współpracę z ludźmi o dużym doświadczeniu i profesjonalnym podejściu do pracy,

chcesz się rozwijać pracując dla koncernów farmaceutycznych oraz FMCG – zapraszamy!

„Sztuką jest umiejętna komunikacja"

– to motto towarzyszy nam zarówno w codziennej współpracy wewnątrz firmy,

jak i w biznesowych relacjach z Klientami.

Miejsce pracy: Warszawa
ZADANIA
  • przygotowywanie plików produkcyjnych dla różnych technik druku
  • utrzymywanie spójności kolorystycznej materiałów drukowanych
  • wykonywanie wydruków próbnych i kalibracja urządzeń
  • współpraca z zespołem specjalistów, designerami oraz grafikami
WYMAGANIA
  • co najmniej 4-letnie doświadczenie pracy w DTP
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, Indesign)
  • znajomość zasad zarządzania kolorem
  • dobra organizacja pracy
  • precyzja w realizacji powierzonych zadań
  • znajomość obsługi narzędzi FTP Client
  • sugerowanie nowych rozwiązań
MILE WIDZIANE
  • otwartość na nowe technologie
  • znajomość zasad web design
  • znajomość obsługi urządzeń do nakładowego druku cyfrowego, np. KM
OFERUJEMY
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenia, faktura
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • pracę nad zleceniami dla znanych marek
  • spotkania integracyjne

W Communication Art dbamy o wysoki poziom kultury komunikacji,
etyczne zachowania i rozwój osobisty, który pozwala nam na wspólne
osiąganie wyznaczonych celów.

Poznaj stanowisko: Specjalista DTP

DTP, z języka angielskiego Desktop Publishing, oznacza technikę projektowania rozkładu i szaty graficznej publikacji przy pomocy komputerowych środowisk graficznych. Specjalista DTP jest pracownikiem wydawnictwa lub redakcji prasowej, odpowiedzialnym za tworzenie graficznej oprawy publikacji skierowanych do druku. Osoba obsadzona na tym stanowisku opracowuje i wdraża nowe produkty wydawnictwa pod względem ich oprawy wizualnej, tworzy tak ...
Specjalista DTP Praca Specjalista DTP

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Communication Art.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (652)
Wałbrzych (63)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (256)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (1975)
Radom (170)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (225)
Nysa (65)