Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dynamics CRM Developer

Nigel Frank International

Warszawa

280 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 28092017ak2

Nigel Frank International poszukuje kandydata na  stanowisko Junior Dynamics CRM Developer.

Obowiązki:

  • Rozwój MS Dynamics CRM , oraz integracja z innymi systemami.

Oczekiwania:

  • Znajomość Dynamics CRM, praktyczna znajomość .NET, C#.
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiazywania problemów.
  • Umiejętność pracy pod presja czasu.
  • Dobrą znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowy pakiet socjalny.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Praca w młodym i dynamicznym środowisku.

Poznaj

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Poznaj stanowisko: Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++)

Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++) zajmuje się dostarczaniem oprogramowania, a więc opracowywaniem, dostosowywaniem, rozwojem i wdrażaniem do użytku oprogramowania Microsoft dla firm. MS Dynamics AX jest systemem klasy ERP wspierającym zarządzanie przedsiębiorstwem poprzez efektywne planowanie i sprawowanie kontroli nad zasobami przedsiębiorstwa. Wspomaga on wiele szczebli zarządzania firmą (jak np. finanse, handel, ...
Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++) Praca Programista Microsoft Dynamics AX (X/X++)