• Purchasing Supervisor / Buyer for automotive and industrial manufacture sector / Private label

    Gavbiz   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator  pełny etat
    3 dni
    As a Purchasing Supervisor your duties will be: Creation and updating of purchase orders. Develop profitable purchasing strategies. Dealing with general queries on product and pricing. Administrative tasks required for the effective operation of the Purchasing Department. Ensuring suppliers deliver...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor ds. Zakupów Warszawa
Dyrektor Biura Zakupów i Logistyki

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
Warszawa
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
798 dni temu

PKP INTERCITY REMTRAK jest częścią Grupy Kapitałowej PKP IC i stanowi centrum kompetencji w zakresie napraw i modernizacji wagonów pasażerskich i lokomotyw. Zatrudniamy ponad 900 osób w 3 Zakładach Produkcyjnych – Warszawa Grochów, Libiszów, Opole oraz w Biurach Spółki w Libiszowie k Opoczna i Warszawie.

Warszawa
Opis stanowiska
  • Wdrożenie najlepszych praktyk rynkowych w zakresie zakupów i gospodarki magazynowej w tym platformy zakupowej
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i  zawieranie  umów z kluczowymi dostawcami materiałów i usług;
  • Opracowywanie i aktualizowanie centralnego „drzewa” kategorii zakupowych
  • Tworzenie planu zakupów we współpracy z pionem produkcji
  • Nadzór nad realizacją procesów operacyjnych związanych z zakupem towarów i usług
  • Analiza i podnoszenie efektywności procesu zakupowego
  • Zarządzanie gospodarką magazynową i logistyką wewnętrzną w Spółce
  • Zarządzanie rozproszonym terytorialnie Zespołem
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne/logistyka
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w tym co najmniej 3 lata na stanowisku menedżerskim w obszarze zakupów/logistyki/SCM
  • Doświadczenie we wdrażaniu polityki zakupowej oraz systemów e-procurement
  • Wysoki poziom kompetencji społecznych – negocjacje, współpraca, komunikacja
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Duże zdolności przywódcze – praca z rozproszonym zespołem, wdrażanie rynkowych standardów pracy
  • Mobilność w zakresie przemieszczania się między lokalizacjami
Oferujemy
  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia
  • Unikalny benefit w postaci ulg na przejazdy kolejowe (bilet na pendolino tylko 24,50)
  • Dobry klimat do pracy z jasno postawionymi celami biznesowymi

Poznaj