Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor budowlany

ANTRISE Sp. z o. o. sp. k.
Kraków
praca stacjonarna
1793 dni temu

Ogłoszenie numer: 2475356, z dnia 2019-05-30

Naszą firmę tworzą specjaliści, którzy mają specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz pasję do budownictwa. Oferujemy kompleksowe usługi budowlane i wykończeniowe od mieszkań i domy jednorodzinne po obiekty przemysłowe. Stawiamy na rozwój oraz sprawdzone technologie, chcąc zapewnić naszym Klientom najwyższy standard wykonywanych prac oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych inwestycji.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Główne obowiązki:

  • Interakcja z klientami: organizacjami projektowymi a organami kontrolnymi. Ustalenie harmonogramu pracy, kontrola ryzyka. Prowadzenie przepływu pracy; poszukiwanie nowych klientów, negocjacje;
  • Zarządzanie projektem od wersji początkowej do uruchomienia obiektu: organizacja prac nad opracowaniem dokumentacji przedprojektowej i projektowej, organizacja kontroli nad terminem realizacji projektu;
  • Znajomość przepisów i norm budowlanych:
  • Monitorowanie postępów w realizacji planów budowlanych i planowania budowy, zgodność z wielkością, terminem i jakością prac budowlanych i instalacyjnych, a także jakości stosowanych materiałów, produktów, konstrukcji, zatwierdzonych szacunków projektowych, rysunków roboczych, przepisów budowlanych i norm, specyfikacji, standarty pracy - organizacja i kontrola procesów produkcyjnych, organizacja kontroli technicznej i nadzór nad jakością i terminem prac budowlanych, ich zgodność z normami budowlanymi;
  • Organizacja przygotowania niezbędnej dokumentacji dotyczącej zagadnień projektowych i budowlanych;
  • Tworzenie planu pracy dla obiektów na bieżący rok;
  • Planowanie, opracowywanie planów strategicznych i rozwiązań technicznych;
  • Interakcje i negocjacje z wykonawcami i partnerami w zakresie działalności finansowej i gospodarczej;
  • Zgodność z ukierunkowanym i racjonalnym wykorzystaniem inwestycji i zasobów;
  • Praca z dokumentacją projektową, techniczną i wykonawczą;
  • Organizacja prac projektowych, budowlanych, instalacyjnych;

Wymagania

  • Umiejętność pracy z dokumentacją wykonawczą i sprawozdawczą;
  • Znajomość języka angielskiego / polskiego / rosyjskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Doświadczenie w skutecznym zarządzaniu pracą w branży budowlanej od 5 lat;
  • Umiejętność strategicznego myślenia, podkreślania priorytetowych celów i formułowania celów;
  • Zrozumienie ekonomji konstrukcji, skupienie się na kontroli kosztów i ciągłym zwiększaniu wydajności;
  • Orientacja na porządkowanie i usystematyzowanie działań
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach oficjalnej polskiej umowy;
  • Korzystanie ze sprzętu roboczego - telefonu komórkowego, komputera, samochodu;
  • Wynagrodzenie - na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej;
  • Biuro w Krakowie, Polska;
  • Częste podróże służbowe w całej Unii Europejskiej;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia