Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Centrum Logistycznego

IPK Sp. z.o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
1540 dni temu

IPK jest ogólnopolską firmą doradztwa personalnego, działającą od 1991 roku, specjalizującą się
w rekrutacjach kadry zarządzającej, managerskiej i specjalistycznej.
Dla naszego Klienta, znanej i prężnie rozwijającej się j Firmy handlowej z branży FMCG, poszukujemy Kandydatek / Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref: DCL-W/02/20
Opis stanowiska:
  • Współtworzenie planów budżetu oraz nadzór nad jego realizacją;
  • nadzorowanie oraz koordynacja całego procesu logistycznego (magazynowanie, kompletacja zamówień wysyłka towaru do rozbudowanej sieci sprzedaży);
  • zapewnienie ciągłości procesów logistycznych poprzez monitorowanie realizacji zadań podległych pracowników i firm współpracujących we wszystkich obszarach procesowych;
  • kreowanie i rozwijanie infrastruktury Centrum Logistycznego oraz optymalizacja całej sieci logistycznej;
  • optymalizacja procesów logistycznych;
  • zarzadzanie obsługą systemowo-dokumentacyjną procesów logistyczno-magazynowych;
  • nadzór nad realizacją usług przez firmy współpracujące;
  • analiza oraz raportowanie wyników;
  • współtworzenie polityki personalnej oraz zarządzanie organizacją pracy podległego zespołu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie zawodowe - min. 5 lat doświadczenia w obszarze logistyki, w tym 3 na stanowisku managerskim;
  • bardzo dobra znajomość procesów operacyjnych w obszarze magazynu (dostaw, przepływów, wysyłek, kompletacji, obiegu dokumentów,
  • zarządzania infrastrukturą magazynu);
  • doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołem;
  • umiejętność współpracy i budowania relacji z instytucjami zewnętrznymi;
  • umiejętność zarządzania budżetem operacyjnym (dostarczanie danych do planowania, realizacja budżetu);
  • znajomość dowolnego systemu WMS;
  • praktyczna znajomość MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • dobre warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
  • pracę w dynamicznym środowisku pracy, wśród ludzi, którzy lubią to co robią.
  • narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód).