Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Centrum Serwisowo-Logistycznego

ATS S.A.
Zamość
praca stacjonarna
3795 dni temu

Ogłoszenie numer: 351502, z dnia 2013-12-19

ATS S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na polskim rynku handlu wyrobami hutniczymi już od 1998 r. Jesteśmy jednym z największych importerów stali czarnej z hut Ukraińskich, Rosyjskich i Mołdawskich na terytorium RP. Ponadto eksportujemy stal do ponad 20 krajów na świecie.
Posiadamy nowoczesne i prężnie rozwijające się centrum serwisowe blach w Zamościu.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zamość

Opis stanowiska

  • zarządzanie produkcją w zakładzie w celu zrealizowania założonych planów,
  • kontrolowanie poszczególnych procesów produkcyjnych i technologicznych,
  • zarządzanie logistyką Centrum,
  • aktywne uczestnictwo w rozwiązywaniu bieżących zagadnień produkcyjnych i logistycznych,
  • kierowanie, motywowanie i nadzór nad pracownikami Centrum,
  • przeprowadzanie oraz nadzorowanie procesów inwestycyjnych związanych z Centrum,
  • opracowywanie i wdrażanie projektów optymalizacyjnych w obszarze produkcji i logistyki,
  • opracowywanie budżetu i nadzór nad jego realizacją,
  • organizowanie pracy Centrum i podwyższanie jego wydajności,
  • tworzenie długofalowej strategii firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne- warunek konieczny,
  • doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu produkcji (w branży stalowej),
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe (w branży stalowej - mile widziane),
  • determinacja w realizacji założonych celów,
  • komunikatywność i przebojowość,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w prężnej, innowacyjnej i skierowaną na sukces firmie,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,