Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Dyrektor ds. Transportu Warszawa
Dyrektor Centrum Zarządzania Ruchem Kolejowym

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
13 dni temu
Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Centrum Zarządzania Ruchem Kolejowym poszukuje osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: WZ/ID/12/04/24
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • zarządzanie podległym zespołem w celu prawidłowej i efektywnej realizacji zadań,
  • monitorowanie i kontrola terminowej i rzetelnej realizacji zadań,
  • koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z konstrukcją rozkładów jazdy oraz utrzymaniem i eksploatacją ruchu kolejowego,
  • nadzór nad regulacjami wewnętrznymi jednostki zapewniającymi bezpieczeństwo informacji oraz ich przestrzeganiem,
  • monitorowanie działań w ramach zarządzania kryzysowego i nadzór nad realizacją zadań obronnych w podległej jednostce,
  • nadzór nad majątkiem trwałym oraz gospodarką materiałową i magazynową w zakresie podległym Centrum Zarządzania Ruchem Kolejowym,
  • współpraca z organami administracji rządowej i samorządowej, jednostkami organizacyjnymi Spółki, przewoźnikami oraz organizacjami związkowymi,
  • wykonywanie czynności prawnych z zakresu prawa pracy oraz finansowych w ramach zarządzania podległą jednostką.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek transport kolejowy,
  • 8 lat doświadczenia zawodowego w zakresie ruchu kolejowego, w tym 4 lata na stanowiskach związanych z zarządzaniem zespołem,
  • wiedza zawodowa z zakresu planowania i nadzorowania ruchu kolejowego,
  • gotowość do poddania się procedurze sprawdzającej w celu uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych o klauzuli Tajne, NATO SECRET, SECRET UE,
  • znajomość programów SEPE, SWDR/EDR, SKRJ,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • dojrzałość menedżerska.
Korzyści
dla Ciebie:
Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.
Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Poznaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.