Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Dyrektor do spraw Operacji, Menedżer Projektów

„Janmedia Interactive” Sp. z O. O.
Wrocław
praca stacjonarna
1957 dni temu

Ogłoszenie numer: 2295577, z dnia 2019-02-05

„Janmedia Interactive” Sp. z O. O. zajmuje się tworzeniem i wspieraniem wizerunku innych marek oraz konsultowaniem klientów w zakresie promocji ich biznesu za pośrednictwem internetu, w tym tworzeniem lub utrzymywaniem witryn internetowych, projektowaniem logotypów, kreacją grafiki, programowaniem i usługami typu SEO, PPC i szkoleniami webusability.

Więcej informacji o firmie: https://www.janmedia.pl

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

„Janmedia Interactive” Sp. z O. O. (na rynku od stycznia 2003 roku jako spółka jawna i od lata 2004 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) zajmuje się tworzeniem i wspieraniem wizerunku innych marek oraz konsultowaniem klientów w zakresie promocji ich biznesu za pośrednictwem internetu, w tym tworzeniem lub utrzymywaniem witryn internetowych, projektowaniem logotypów, kreacją grafiki, programowaniem i usługami typu SEO, PPC i szkoleniami webusability.

Zatrudnimy zorganizowaną, przyzwoitą osobę ze stosownym doświadczeniem w prowadzeniu małych (10-25 osobowych) spółek lub sporą chęcią do nauki, która ma dużo werwy, serdeczne i optymistyczne nastawienie do pracy, nie skąpi inteligencją i jest szczerze zainteresowana wspieraniem rozwoju naszej firmy.

Aktualnie zatrudniamy na kilka różnych stanowisk pracy:

1. Dyrektor do spraw Operacji -- osoba kontaktowa, potrafiąca dobrze reprezentować spółkę z kontrachentami, klientami oraz potencjalnymi klientami, której nie brak chęci pracy, wyobraźni i upartości we wdrażaniu ustalonych celów, która potrafi się także słuchać inych i kierować swoje dążenia uwzględniając potrzeby zespołu, która jest lojalna do swojego pracodawcy, mająca umiejętności w prowadzeniu ciekawych zespołów, potrafiąca rozwijać wizję rozwoju spółki, koordynować zatrudnianie i kwestie personelowe, nadzworować wizję promowania naszych usług i utrzymywać pozytywne rytmy i animusz całej drużyny. Doświadczenie w naszej branży jest przydatne ale nie wymagane.

2. Menedżer projektów -- Osoba o bardzo wysokiej organizacji osobistej, znająca się na narzędziach używanych przez PMów w naszej branży, czyli przede wszystkim środowiska Atlassian i szczególnie JIRA, potrafiąca kierować skomplikowane projekty wymagające współpracy osób o czasami bardzo różnych doświadczeniach, n.p. programistów, grafików, pisarzy treści, projektantów UX oraz zarządu. Trzymająca pieczę nad nowoczesnymi trendami w internecie. Potrafiąca efektywnie komunikować się z różnymi klientami oraz przedstawiać ich potrzeby drużynie, a także przedstawiać nasze usługi tymże klientom, oraz wspierać pion marketingu gdy istnieje potrzeba.

Wymagania

Sumienność, przyzwoitość, chęć pracy, dobra wola, skrupulatność, lojalność.

Oferujemy

Poziom wynagrodzenia na podstawie wykształcenia i doświadczenia do ustalenia, w następujących zakresach:

1 Dyrektor d.s. Operacji : 7000-9000 zł brutto

2 Menedżer projektów : 4000-6500 zł brutto

Wynagrodzenie

Od 4000 do 9000 PLN