Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor ds. Administracyjnych

E100 International Trade sp. z o.o

Warszawa

3 dni temu

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

W ramach prowadzonej działalności chcemy być kluczowym partnerem dla firm transportowych i niezależnie od rozmiarów floty samochodowej świadczyć pełne spektrum usług i pomocy klientom w każdej sytuacji.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 800 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy aby rozwijać obszary w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

Aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Cel stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za utrzymanie ciągłości procesów i kreowanie nowych w obszarze administracji w strukturach firmy w Polsce oraz współpracę z Administracją Holdingu.

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie podległymi działami i kilkuosobowym zespołem
  • Audyt obecnych procesów i tworzenie nowych procedur, regulaminów, zasad w podległych obszarach
  • Prowadzenie całokształtu spraw administracyjnych spółki w Polsce
  • Sporządzanie budżetu oraz odpowiedzialność za terminową realizację założonych zadań w budżecie administracyjnym
  • Digitalizacja procesów administracyjnych (przygotowanie założeń, przeprowadzenie procesu, utrzymanie procesu)
  • Optymalizacja procesów w obszarze kosztów administracyjnych
  • Organizowanie sprawnej pracy dwóch biur razem z podległym zespołem (tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur)
  • Nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami organizacji oraz Administracją Holdingu
  • Negocjacja umów z dostawcami i podwykonawcami w powierzonym obszarze
  • Przygotowywanie sprawozdań, analiz i bieżących informacji o realizacji powierzonych zadań
  • Udział w opracowywaniu planów pracy i sprawozdań
  • Działania dodatkowe wynikające z potrzeb biznesowych w powierzonym obszarze
Profil poszukiwanego kandydata:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu: administracja, ekonomia, zarządzanie logistyka lub pokrewne
  • Doświadczenie w organizacji zatrudniającej co najmniej kilkaset osób (doświadczenie w międzynarodowej strukturze będzie atutem)
  • Minimum 5-letni staż na stanowisku kierowniczym lub dyrektorskim o zbliżonym profilu,
  • Znajomość przepisów związanych z administracją
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego (lub otwartość na podniesienie znajomości języka w ciągu kilku miesięcy)
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność współpracy z kadrą zarządzającą na szczeblu polskim i międzynarodowym
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i umiejętność pracy z danymi liczbowymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności: pracy na celach, zarządzania projektami, organizacji czasu i zarządzania zespołem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku zatrudnienia
  • Wynagrodzenie zasadnicze i motywujący system prowizyjny
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

Poznaj

E100 - firma europejska oferująca pełny wachlarz usług niezbędnych dla firm transportowych w krajach WNP i UE. Oferujemy nie tylko karty paliwowe, ale również szeroki pakiet usług. Wykorzystujemy zaawansowaną technologię i charakteryzujemy się indywidualnym podejściem dzięki czemu jesteśmy emitentem najlepszej karty paliwowej.

Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Administracyjnych

Dyrektor ds. Administracyjnych to osoba, która odpowiada za należyte funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: organizuje sprawną pracę biura poprzez tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur obowiązujących w firmie, nadzoruje zaopatrzenie biura oraz zatwierdza wydatki na niezbędne materiały biurowe, urządzenia i wyposażenie firmy, dba o ...
Dyrektor ds. Administracyjnych Praca Dyrektor ds. Administracyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (639)
Wałbrzych (60)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (231)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (813)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2001)
Radom (176)
Płock (63)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (61)