Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dyrektor ds. Handlowych

INSTAL-FILTER SA

Kościan

13 dni temu

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie - w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kościan
Opis stanowiska:
  • zarządzanie, organizowanie i kontrolowanie realizacji zadań Pionu Handlowego:
    a) Dział Marketingu,
    b) Dział Handlowy,
  • Współpraca z kierownictwem spółki w zakresie realizacji zadań i obowiązującej strategii.
Wymagamy:
  • Wykształcenia wyższego,
  • Doświadczenia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w podobnej strukturze organizacyjnej,
  • Motywacji wewnętrznej w rozwoju zawodowym i osiąganiu wytyczonych celów,
  • Znajomości j. angielskiego,
  • Znajomości pakietu Office.
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie z dużym potencjałem rozwoju,
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry,
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego,
  • Motywacyjny system wynagradzania.

Poznaj

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER SA Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie.

Poznaj stanowisko: Dyrektor Handlowy

Dyrektor Handlowy - to osoba odpowiedzialna za politykę handlową firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zarządzanie działem handlowym, operacyjne organizowanie i kontrolowanie pracy działu handlowego, opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją, inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, pozyskiwanie nowych ...
Dyrektor Handlowy Praca Dyrektor Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (46)
Legnica (128)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (265)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (910)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2170)
Radom (171)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (75)